Hakkımızda

Oluklu Ambalaj Sektöründe 2011 yılından beri faaliyet gösteren firmamız Hadımköy/Istanbul’da bulunmaktadır. Düzenli çalışma prensibiyle sektörde hızla kazanmış olduğu yerini korumaktadır. Üretim aşamasından teslim aşamasına kadar titizlikle hareket ederek daima en iyi hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini belirlenen şartlarda karşılayan, zamanı ve kaynakları doğru kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin artmasını sağlayan, yaptığımız sözleşmelerde yasalara uymayı, dürüstlük ve hakkaniyet ilkelerini ön planda tutan, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün daha çok çabalayan firma olmaktır.

Vizyonumuz

PROFORM AMBALAJ LTD ŞTİ olarak hedeflerimiz;Sektörde kaliteli üretim, uygun fiyat, hızlı hizmet parolası ile hatırı sayılı bir firma konumunda olmak. İhtiyaç duyduğu kağıt ham maddesini kendi imkanları doğrultusunda üretmek ve ithal etmek olup, dört ve beş renk flekso makinaları yanı sıra ofset baskılı kutuların tüm baskı ve üretimlerini kendi tesislerini yaparak yurt dışı pazarına açılmaktır.